GündemKültür SanatManşet

BODRUM LATİN DANS FESTİVALİ İLE COŞTU

2. Bodrum Latin Dans Festivali28 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında yapılan 2. Bodrum Latin Dans Festivali Bardakçı koyunda bulunan 3 otelde 1000 tane yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yaptı.

Bodrum Belediyesi, Sunuevent ve Azka Otel başta olmak üzere birçok bodrum da  bulunan kurum ve kuruluş bu organizasyona destek verdi.

Geçen sene sadece 15 tane dans okulunun destek verdiği bu organizasyon bu sene 115 Türkiye’den 12 tane yabancı ülkelerde bulunan dans okullarının desteğiyle geçen seneye oranla geçen seneye gre 3 kat büyüme kat etti.

Katılımcı dansçılar sabah 11 den itibaren yerli ve yabancı dans eğitmenlerinden dersler alarak pool parti, dans showları sosyal dans gecelerinde ve pazar günü catamaran boat parti de doyasıya eğlendiler.

Aynı zamanda cumartesi akşamı saat 21.30 da yapılan çocuk dans yarışmasında Bursa’dan Nüans Dans akademi birinciliği , Bodrumdan Seashine Dans Akademi ikinciliği, Antalya’dan FHC dans akademi üçüncülüğü elde etti.

Cumartesi günü Bodrum Latin Dans Festivali bünyesinde yapılan Zumba partide türkiye nin farklı şehirlerinden gelen zuma eğitmenleri 300 kişi ile birlikte 1 saat boyunca dans ettiler.

 

Festivalin Organizatörleri Fevzi Deniz Işıldar ve Emin Ünver ise festival hakkında ;

” Böyle bir organizasyonu bodruma getirdiğimiz için çok mutluyuz, ana sponsorlar başta olmak üzere bütün sponsorlara destek oldukları için ve yurt içi, yurt dışında bu festivale inanıp pazarlayan saygıdeğer dans okulu sahiplerine teşekkür ediyoruz. Gelecek sene çok daha fazla katılımcı ile Türkiye’nin incisi Bodrumu dans yönünde tanıtıp bodrumun sadece bir eğlence merkezi değil aynı zamanda sanatın da öncüsü olduğunu 7 ‘den 70 ‘e göstermek istiyoruz. ” dediler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
slot siteleri bahis siteleri hacklink