ÇevreGündemManşet

KARAADA’DA BAKIM VE TEMİZLİK

karaadada_bakim_ve_temizlik (1)Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Karaada’da bakım ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Bodrum’un karşısında bulunan halka açık Karaada’da Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan temizlik ve bakım çalışmaları devam ediyor.

Belediye tarafından Karaada’da bulunan Ilıca’da temizlik ve bakım çalışmaları kapsamında boya ve badana işlemleri yanı sıra adada bulunan tuvaletlerde temizlik çalışması yapılıyor. Ayrıca mağaranın bulunduğu bölüme de korkuluklar takılıyor. Kullanılmayan yollar vatandaşların ve misafirlerin kullanıma açılıyor.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Başkan Yardımcısı Taner Uslu ve meclis üyeleri ile Karaada’da yapılan çalışmaları inceledi.

Bölgede çalışmaların devam edeceğini ifade eden yetkililer, önümüzdeki günlerde ise bölgeye güneş paneli kurularak mağaranın içinde aydınlatma yapılacağını ifade ettiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu