GündemManşetTurizm

ARAP PRENSİN BİSİKLET TURU

El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El SuudSuudi Arabistanın en zengin veliaht prensi El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud sarı şortuyla Bodrum sokaklarında bisiklet turuna çıktı. 30 bisiklet ve korumalar eşliğinde tura çıkan prense Başbakanlık danışmanı Taha Genç eşlik etti.

Suudi Arabistan Kraliyet Ailesine mensup Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi, tatil için Bodrum’da bulunuyor. 300 valiz ve 30 bisikletle Bodrum’a gelen prens tatilinin ilk gününde Göltürkbükü mahallesinde bisiklet ile tura çıktı. 30 bisikletle konvoy halinde bodrum sokaklarını gezen prense korumaları ve Başbakanlık danışmanı Taha Genç eşlik etti. Sarı şortu ve neşeli halleri dikkatlerden kaçmayan Suudi prens 1 saatlik gezintisi ardından Cennetkoyda kaldığı lüks otele döndü.

32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Suudi prensin ‘Kingdom 5 KR’ isimli süper lüks yatıda Cennetkoy açıklarına demirledi. Bisiklet turunun ardından bir kaç saat dinlenen veliaht prens daha sonra korumaları eşliğinde jet skye binerek 88 metre uzunluğundaki, yatak ve yemek odası altınla kaplı, üzerinde helikopteri olan yatına geçti. Koyda yoğun güvenlik önlemi alan özel korumalar bölgede kuş uçurtmadı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu