GündemManşetSpor

MİLAS’LI KİCK BOKS SPORCUSU MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

Mert Kaya BalkıranMilas Gençlik Spor kulübü bünyesinde bulunan kick boks branş sporcusu Mert Kaya Balkıran Samsun’da düzenlenecek Milli Takım seçmelerine katılacak. Daha önceki katıldığı turnuvada Gençler kategorisinde 94 kg ile yarışan ve Türkiye üçüncüsü olan Milas’lı sporcunun hedefi Milli takıma seçilmek.

3-6 Ağustos tarihleri arasında Samsun’da düzenlenecek seçmeler öncesi Milas Belediye Başkan vekili Faik Karagöz’ü makamında ziyaret eden Balkıran turnuva hakkında bilgi aktararak hedefinin Milli takıma seçilerek Milas ve Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

Ziyaret için başarılı sporcu Balkıran’a teşekkür eden Başkan vekili Karagöz; Samsun’da ki seçmelerde başarı diledi ve Milas Belediyesi olarak her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti. Karagöz ayrıca başarılı sporcunun Samsuna gidişteki yol masraflarının da Milas Belediyesi tarafından karşılanacağını söyledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu