GündemKültür SanatManşet

“KOCAMIN NİŞANLISI” NA TAM NOT

pageKültürel farklılıklarından dolayı ayrılmak üzere olan bir karı kocanın hikayesini anlatan ‘Kocamın Nişanlısı’ Bodrumlu tiyatro severleri kahkahaya boğdu.

Sadık Şendil’in yazdığı, Ferdi Merter’in yönettiği ‘Kocamın Nişanlısı’nın usta oyuncuları Mehmet Çepiç, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Tuğba Özay, Serdar Savtekin, Aslı Kökçe ve Fatih Ayhan Bodrumlu tiyatro severlere bol kahkahalı bir gece yaşattı.

Bodrum Belediyesinin destekleriyle Heredot Kültür Merkezinde ücretsiz  sahnelenen ‘Kocamın Nişanlısı’ oyununun konusu ise şu şekilde; “Bir akşam Çetin bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Oysa Çetin, felsefe hocası Leyla ile evlidir. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister ve Durum iyice karışır.”

Oyunun finalinde ise izleyiciyi Mehmet Çepiç ve İpek Tenolcay’ın sürpriz yakınlaşmasına şahit olurken, Türk sinemasına 100’den fazla eser kazandıran Sadık Şendil’in yazdığı  ‘Kocamın Nişanlısı’ iki saat boyunca tiyatro severleri kahkahaya boğdu. Oyun sonunda izleyiciyi selamlayan oyuncular ayakta alkışlanırken, Mehmet Çepiç yaptığı konuşmada desteklerinden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a, Güllük eski belediye başkanı Yavuz Demir’e ve Lugga Otel sahibi Yılmaz Algül’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu