GündemHayatManşet

ORTAKENT MERKEZ CAMİNDE İFTAR…

IMG_3173Ortakent Merkez Caminde geleneksel olarak her yıl düzenlenen İftar ve Sahur Yemeği, bu yıl da düzenlendi.

Bodrum’da yaşayan hayırsever vatandaşların desteğiyle Ortakent Merkez Cami önünde Kadir Gecesi dolayısıyla İftar ve Sahur Yemeği verildi. Yoğun kalabalığın ilgi gösterdiği iftar,  sahur yemeklerinde, vatandaşlar kadir gecesini aileleriyle birlikte meydanlarda dua ederek geçirdi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar ve Sahur yemeğinin gerçekleştirilmesine öncü olan Ortakent Merkez Cami İmamı Hasan Sönmez, şunları söyledi:

“Mübarek Ramazan-ı Şerif’in gelmesiyle camilerimiz, sofralarımız şenlendi. Geleneksel olarak yapmakta olduğumuz Kadir Gecesi ikramımız var. Hayırsever kardeşlerimizin destekleriyle bin 500 kişilik yemek tertipledik. Bu gece yine sahur yemeği ikramımız var. Ramazan’ın bereketini, bolluğunu mahallemizle, halkımızla kucaklaşarak sevgi ve saygı içinde dolu dolu yaşıyoruz. Bu hususta emeği geçen hayırseverlere teşekkürlerimi sunuyorum. Allah inşallah nicelerine kavuştursun. Milletimize, İslam Alemi’ne, insanlığa şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum. Kadir Gecemiz de mübarek olsun inşallah.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu