ÇevreGündemManşet

ÇALIŞMALAR KÜÇÜKBÜK VE YALIKAVAK’TA DEVAM ETTİ

calismalar kucukbuk ve yalikavakta devam ettiBodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yarımada genelindeki mevsimsel şartlar nedeniyle zarar görmüş olan yolları sıcak asfaltla kaplayarak yaz sezonu öncesi yolların bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Özellikle kış ve bahar aylarında yaşanan kuvvetli yağış ve fırtınadan kaynaklı olarak bozulan yollar belediye ekiplerince bakıma alındı. Belirli plan dahilinde sürdürülen çalışmalarda, en son Küçükbük ve Yalıkavak mahallelerindeki yolların bakım ve onarımları yapıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Küçükbük Mahallesi Farilya Caddesi’nde 1.500 metrelik yolu 1.100 ton, Yalıkavak Ömer Efendi Caddesi’nde 900 metrelik yolu 2.200 ton sıcak asfaltla kaplarken Yalıkavak’taki Tilkicik, Balyek Şendoğan ve Frenkazmağı caddelerinde toplam 5.500 metrelik yolu da 1000 ton sıcak asfaltla kaplayarak çalışmalarını tamamladı, sürücülerin kullanımına hazır duruma getirdi.

Çalışmalar süresince vatandaşların mağduriyetlerini önlemek için yollar tek şerit halinde, Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kontrollü olarak trafiğe açık bırakıldı.

Bodrum Belediyesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, çalışmaların yarımada genelinde hızla sürdüğü bildirildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
slot siteleri bahis siteleri hacklink