GündemManşetSpor

DÜŞMEZ’İN ELİNDEN 2.KUPA

Ali_dusmez_bodrumsporSpor Toto 3. Lig 2. Grup’ta şampiyon olarak Spor Toto 2. Lig’e yükselen Bodrum Belediyesi Bodrumspor Bölgesel Amatör Lig Kupası’ndan sonra 3. Lig kupasını da Ali Düşmez’in elinden aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı ve Profesyonel Kurul Üyesi Ali Düşmez B.B. Bodrumspor’un Bölgesel Amatör Lig’de 2014-2015 sezonunda ki şampiyonluğu sonrası şampiyonluk kupasını Bodrum Şehir Stadı’nda düzenlenen kupa töreninde teslim ederken, B.B. Bodrumspor’un 86 yıllık tarihinde ilk kez müzesine taşıdığı 3. Lig kupasını da Ali Düşmez’in elinden aldı.

B.B. Bodrum Şehir Stadı’nda düzenlenen kupa töreninde futbolculara, teknik ekibe ve yöneticilere madalyalarını da veren Ali Düşmez, B.B. Bodrumspor’u tebrik ederken, B.B. Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya Türkiye Futbol Federasyonu’na teşekkür ederek şunları söyledi;

“Bizim için, Bodrum için, Bodrumspor için çok anlamlı olan o gün bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Kupamızı bize teslim eden federasyon temsilcimiz Ali Düşmez’e de ayrıca teşekkür ediyorum. BAL Liginde de şampiyon olduğumuzda kupamızı sayın Ali Düşmez’den teslim almıştık. 86 Yıllık tarihimizde ilk kez kazandığımız 3. Lig kupamızıda yine sayın Ali Düşmez’den teslim aldık. Kendisine kendim, yönetimimim ve Bodrumspor sevdalıları adına teşekkür ediyorum. İnşallah 2. Lig kupasını da kendisinin elinden teslim alırız çünkü kendisi Bodrumspor’a uğurlu geldi. Ben ayrıca kupa maçında bizleri her zaman destekleyen kaymakamımız Bekir Yılmaz’a, bir gün değil her gün Bodrumspor diyen başkanımız Mehmet Kocadon’a, belediye başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, asil taraftarlarımıza, oda başkan ve yöneticilerimize, sponsorlarımıza, ASKF başkanımız Mehmet Top’a, futbol il temsilcimiz Ali Karakaya ve kalbinde Bodrumspor sevdası olan herkese teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlarımız kapsamında sahne alan Hande Yener’e de bizlerin bu coşkusuna ortak olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum”.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu