GündemManşet

REFERANDUM SONRASI STRES ATTILAR

Türkiye kadın muhtarlar-Bodrum'daKadın muhtarlar referandum sonrası Bodrum’da stres attı.

Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği üyesi olan, Türkiye’nin 81 ilinden 150 kadın muhtar üç gün sürecek eğitim seminerlerine katılmak için Bodrum’a geldi.

Düzenlenecek bir seminer kapsamında turizm beldesinde bir araya gelen kadın muhtarlar Bodrum’da bulunmanın ayrıcalıklarından da faydalandılar.

Kumbahçe Mahallesindeki bir otelde ağırlanan muhtarlar yol yorgunluğunu üzerlerinden attıktan sonra Bodrum’u gezdi. Bol bol hatıra fotoğrafı çekilen kadın muhtarlar referandum sonrası yorgunluk attılar.

Gün içinde farklı aktivitelere katılan kadın muhtarlar tekne turuna çıkarak Bodrum’un eşsiz koylarını görme imkanı buldular.

Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Türkiye’nin dört bir yanından gelen kadın muhtarlarımızla Bodrum’a enerji ve sevgilerimizi getirdik illerimizden ilçelerimizden.Bu etkinliğin referandum sonrası olması bizim için çok önemli çünkü gerçekten çok yorulduk biz referandumda. Ciddi bir yorgunluk da atmamız gerekiyor, stres atmamız da gerekiyor. Hem gittiğimiz illerde kadın muhtarların sayısının artması konusunda çalışmalar yapıyoruz”

Yoğun bir seçim temposunun ardından Bodrum’da soluk alan kadın muhtarlar 3 gün boyunca hem eğelenecekler hem de fikir alışverişinde bulunacaklar.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu