EğitimGündemManşet

MİLLİ EĞİTİMDEN ÜCRETSİZ TEOG SINAVI

Emin Geçin-İlçe Milli Eğitim MüdürüBodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına girecek öğrencilere ücretsiz deneme sınavı gerçekleştirilecek. Öğrencilerin sınava hazırlanması konusunda yararlı olacak deneme sınavı 12.04.2017 tarihinde Bodrum Genelinde ki tüm öğrencilere uygulanacak.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Bodrum genelinde 1824 öğrencimiz 26-27 Nisan tarihlerinde hayatları için en önemli sınavlarından birisi olan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavına girecekler. Biz de İlçe Milli eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin deneyim kazanması ve başarı oranlarının arttırılması düşüncesiyle 12.04.2017 Çarşamba günü ilçe genelinde ücretsiz deneme sınavı gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimiz için çalışmalarımız her alanda devam ediyor. İnşallah bu yapacağımız deneme sınavı öğrencilerimize katkı sağlar. Ayrıca sınavı uygulamamızda bize katkı sağlayan özel eğitim kurumlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu