GündemManşetSpor

MUĞLASPOR 48 GENÇLİK’TEN TEŞEKKÜR

tesekkur_plaketi (7)Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, derneğe olan destekleri için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür plaketi verdi.

Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Türedi, dernek genel sekreteri Süleyman Akbulut, yönetim kurulu üyeleri Çağlayan Çoban ve Ozan Şimşek, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Türedi, dernek olarak düzenledikleri dayanışma gecesine sunduğu destekler için hazırladıkları teşekkür plaketini Muğlaspor atkısı ile birlikte Başkan Kocadon’a takdim etti. Atkıyı boynuna sarıp plaketi kabul eden Başkan Kocadon, teşekkür ederek Başkan Türedi ile birlikte hatıra pozu verdi.

Ziyaret hakkında ayrıca bilgi veren Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği Genel Sekreteri ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ise  “Sporun ve sporcunun dostu Başkan Kocadon’a taraftar derneği olarak bizlerden desteklerini esirgemediği için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sağlık için mutlu bir yaşam için bedenen ve zihnen sağlıkla ışıl ışıl parlayan bir nesil yetiştirmek için sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağını vurgulayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, dernek yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu