GündemManşetSpor

381 YELKENCİ BODRUM’A GELECEK

Bodrum_BIOR (5)Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi tarafından bu yıl 5. si düzenlenecek olan 5. Bodrum Uluslaarası Optimist Yarışı (BIOR) 8 – 12 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bodrum Belediyesi himayesinde, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi, Bodrum Denizciler Derneği ve Bodrum Ticaret Odası destekleriyle 5. Yılında şampiyona, Avrupa’nın önemli yarışları arasında yerini alan yarışa bu yıl 13 ülke katılıyor.

Bulgaristan, Litvanya, Tunus, Ukrayna, Hollanda, Danimarka, İsveç, Slovakya, Azerbaycan, Polanya, Almanya, Mısır ve Türkiye’den 381 yelkencinin kayıt yaptırdığı yarış, 8 Mart 2017 günü saat 17.00’de yapılacak olan açılış seromonisi ile başlayacak.

9 Mart’tan 12 Mart’a kadar 4 gün boyunca İçmeler’ deki yelken kulüpte yarışların gerçekleştirileceği şampiyona, 12 Mart 2017 günü saat 18.00 ‘ de Manastır Otel’de gerçekleştirilecek ödül töreni ile sona erecek.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu