ÇevreGündemManşet

DENİZDEN POMPALI ÇIKTI

Denizden-pompalı çıktı-2Bodrum Belediyesi tarafından sürdürülen deniz dibi temizlik çalışmalarında bu sefer bir pompalı tüfek çıktı.

Denize En Çok Mavi Yakışır sloganıyla 3 yıldır sezon öncesi gerçekleştirilen deniz dibi temizlik çalışmalarının bugünkü etabı Ortakent sahiliydi.

Sabah saatlerinde Ortakent sahilinde toplanan Bodrum Belediyesinde görevli 15 dalgıç tarafından yapılan deniz dibi temizliği yaklaşık 3 saat sürdü.

Dalgıçların yardımıyla çıkartılan atıklar aralarında otomobil lastikleri, içecek kutuları, plastik atıklar, şezlong, demir parçaları ve bir de bilgisayar olan atık malzemeler teknelere alındı.

Temizlik çalışmaları devam ettiği sırada bir dalgıç, denizde bir pompalı tüfek buldu. Sığ bölgeden çıkartılan tüfek, muhafaza altında alındı. İçerisinde dolu fişeklerin de olduğu tüfek, güvenlik güçlerine teslim edilmek üzere kıyıya getirildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu