EkonomiGündemManşet

BODRUM BOAT SHOW FUARINDA

BODRUM STANDI 2016Bodrum Ticaret Odası (BODTO) 2016/2017 hedef fuar katılımlarına Travel Turkey, EMITT gibi büyük turizm fuarlarının ardından, CNR Avrasya Boat Show  Fuarı ile devam ediyor.

11-19 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo, Yeşilköy’de düzenlenecek olan “CNR Avrasya Boat Show – 11. Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı” için çalışmalara aylar önce başlayan BODTO, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) desteği ile 2 numaralı holde Bodrum standı kurdu.

Konu ile kısa bir açıklama yapan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, fuarın resmi açılış tarihi olan 11 Şubat Cumartesi günü, 16.00-17.30 saatleri arasında Bodrum standında açılış kokteyli gerçekleştirileceğini bildirerek, tüm Bodrum severleri standa davet etti.

BODTO bünyesinde Bodrum standında Roda Yat, Ege Yat, Agantur, Kobra Yat, Carpe Diem Yatçılık ve Neta Marine firmaları katılımcı olarak stant açarak, yat imalat, yat bakım onarım,  charter gibi konularında sunulan hizmetleri anlatacak. Fuar süresince BODTO fuar sorumlularının, GEKA uzmanları ve sektör profesyonelleri ile birlikte Bodrum standı ziyaretçilerini ağırlaması bekleniyor.

Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından, DENTUR işbirliği ile organize edilen Boat Show fuarının ziyaret Saatleri ise şöyle: 11-18 Şubat 2017 11.00 – 20.00 / 19 Şubat 2017 11.00 – 19.00

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu