GündemManşetTurizm

BODRUM’A TANITIM DESTEĞİ

Galip Gür-BodrumMerkezi Fransa’da bulunan ve Bodrum’un Türkiye’den tek üyesi olduğu Dünyanın En Güzel Koyları Birliği, ilk özel standını bu yıl 18-22 Ocak tarihleri arasında, İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen Fitur Seyahat fuarında açtı.

Fuar süresince birliğin standında, Bodrum’unda içinde bulunduğu tanıtım broşürleri dağıtıldı. Standda bulunan dev ekrandan ise ziyaretçiler üye koyları daha yakından tanıma fırsatı buldular. Boytav tarafından hazırlanan Bodrum tanıtım broşürleri ve CD’leri de stand içersinde yer aldı.

Fuara bizzat katılıp çalışmaları koordine eden birlik geçmiş dönem başkanı ve yönetim kurulu üyesi Bodrumlu turizmci Galip Gür, fuarla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu sene ilk defa görkemli bir stand ile Dünyanın en güzel koyları birliği olarak Madrid turizm fuarına katıldık ve bu sayede Bodrum’un tanıtımına da katkıda bulunmaya çalıştık. Standın konumu çok iyiydi, birçok kişi standımızı ziyaret etti ve bilgi aldı. Bu arada Türkiye bölümünde stand alarak fuara katılan Bodrum’lu turizmci arkadaşlarımız standımızı ziyaret ederek memnuniyetlerini belirttiler. Yönetim kurulu toplantımızda karar alarak Dünyadaki diğer önemli fuarlara da Birlik olarak katılma kararı aldık. Sadece bizi üzen Türkiye bölümüne ilginin çok az olması idi” dedi.

Fuara kendi firmaları adına kiraladıkları standlarla katılan Bodrumlu turizmciler Emre Karakaya ve Sefa Karaca’da Dünyanın En Güzel Koyları Birliği standını ziyaret ederek Bodrum’un tanıtımına verdikleri katkıdan dolayı Galip Gür’e teşekkür ettiler. Fuarın Türkiye açısından oldukça sıkıntılı bir tabloyu yansıttığını dile getiren Bodrumlu turizmciler, 2017 yılının turizm açısından kolay bir yıl olmayacağına dikkat çektiler.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu