GündemManşetSiyaset

CHP’DEN BODRUM’UN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

bodrum CHPCHP Bodrum İlçe Örgütü Başkan Recai Seymen öncülüğünde İlçe Emniyet Müdürü Haluk Baş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Haluk Baş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bodrum üzerine konuşarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, “CHP İlçe örgütü olarak Bodrum’un daha huzurlu ve yaşanılabilir bir yer olması için emniyet müdürlüğümüzün hizmetlerine, elimizden gelen her ne varsa her zaman destek ve yardımcı olmaya hazırız. Tekrar hoş geldiniz diyor, görevinizde başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

İlçemiz hakkında görüş ve düşüncelerini anlatan Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Haluk Baş, son görev yerinin havalimanı olmasından dolayı Bodrum’a yabancı olmadığını belirterek, ”Emniyet konusunda ilçemizin asayiş ile ilgili konularda bize düşen her ihbarı değerlendiriyoruz. Sonucunu çözmeden bırakmıyoruz. Bu manada Bodrum halkı tüm resmi kurumlarla samimi içten çalışmalar gösterdiğini düşünüyorum” diyerek İlçe başkanı Recai Seymen ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu