EkonomiGündemManşet

BESİAD BODRUM KAYMAKAMI BEKİR SEZGİN’İ ZİYARET ETTİ…

BESİADBodrum Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği-BESİAD Yönetimi Bodrum Kaymakamı Bekir Sezgin’i makamında ziyaret etti.

Bodrum Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği-BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Köroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, 9 Ocak günü Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Kararnamesine ile atanan Bodrum’un yeni kaymakamı Bekir Yılmaz’ı, makamında ziyaret etti.

Görüşme sırasında başta ülke ekonomisi olmak üzere, yerel ekonomi, Bodrum Turizmi ve İşletmelerin karşılaştığı sorunlar konuşuldu. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, iş insanlarının karşılaştıkları bu sorunların çözümü noktasında yetkileri çerçevesinde gereken tüm desteği vereceklerini ifade ederken, BESİAD Başkanı Emre Köroğlu’da, Bodrumlu iş insanları olarak Bodrum’un ekonomisi ve sosyal yaşamında üzerlerine düşen tüm konularda katkı sağlamaya devam edeceklerini kaydetti. Ülke ve yerel gündem ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyarete BESİAD Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Özyurt, Neslihan Nazlıoğlu, Mithat Karabıyıkoğlu, Hafize Dilek Öz, Ahmet Gümüş, Adalet Ağan, Yılmaz Algül, Enver Kılıç, Ömer Dengiz, Ali Akbaba, Feridun Sezgin ve Kamil Küsülü katıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu