GündemHayatManşet

YENİ YILIN GELİŞİNİ KUTLADILAR

Bodrum Sağlık VakfıBodrum’da faaliyet gösteren  Bodrum Sağlık Vakfı engelliler için yılbaşı partisi düzenledi.

Engelli öğrenciler ve aileleri katıldığı partiye çevre ilçe ve okullarda destek verdi. Gönüllerince eğlenen engelli öğrenciler ve aileleri çalan hareketli müziklerle bir an olsun yerinde durmadı.

Vurmalı çalgılarla ritim şov yapan engelli öğrencilerin müzikali ise büyük beğeni topladı. Damruka, davul ve deflerle şov yapan öğrenciler şarkı söylemeyi de ihmal etmedi.  Cam kemik hastası 19 yaşındaki Niyazi Gök isimli öğrenci ise yattığı yerden dabruka çalması ise dikkatlerden kaçmadı.

Yılbaşını bir hafta önceden kutladıklarını söyleyen Bodrum Sağlık Vakfı Begonvil özle özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kurum müdürü olan İknur Şengül, “bir hafta önceden yıl başını kutluyoruz. Öğrencilerimizle beraber 2017’ye merhaba demek için bu etkinliği düzenledik.  Bu yılki Yıl baş partimiz daha kalabalık çünkü çevre ilçe ver okullardan da misafirlerimiz oldu. Oldukça yoğun bir katılım var” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu