GündemManşet

KAYMAKAM VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI

kaymakam_godekmerdan_ziyaret (4)Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Son yayınlanan kararname ile Tokat Vali Yardımcılığı’na atanan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Gödekmerdan’ın veda ziyaretinde Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Altındağ ve Kemal Orman da hazır bulundu.

Gödekmerdan, zamanın çabuk geçtiğini belirterek, “Bodrum’a gelişim daha dün gibi. İnsan ömrü de öyle. Gerçi ömrümüz olursa yine görüşeceğiz, geleceğiz buraya. Buradan ayrılırken tabii önemli olan iyi bir iz bırakmak, iyi bir ses bırakmak. İnsanlar bizlere bir ‘Allah razı olsun’ derse, o bizim için önemli.” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Bodrum’a yapmış olduğu katkılardan dolayı Gödekmeredan’a teşekkür ederek, “Bodrum’a vermiş olduğunuz emekler her zaman takdir edilmiştir. Her şey için sizlere teşekkür ederiz.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu