AsayişGündemManşet

MUĞLA’DA TERÖR OPERASYONU

polis gözaltı3 ilçede gerçekleştirilen operasyonda, HDP Milas Eşbaşkanıda gözaltına alındı.

Muğla’da PKK/KCK terör örgütüne yönelik Muğla Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Menteşe, Ula ve Milas ilçelerinde örgüt üyelerinin deşifre edilmesine yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Sabah erken saatlerde eş zamanlı Ula, Menteşe ve Milas ilçelerinde gerçekleştirilen operasyonda, PKK/KCK ve PYD/YPG terör örgütüne ait fotoğraf, bayrak ve terörist başı Abdullah Öcalan’a ait fotoğrafları ve posterleri sosyal medya kanalıyla paylaşarak terör propagandası yapan 7 şüpheli gözaltına alındı.

Gözaltına alınan ve aralarında HDP Milas Eşbaşkanı Kamuran D.’nin de bulunduğu A.D. A.O. B.Ö. H.S. M.B.T. ve M.Ç. isimli 7 şüphelinin üst ve evlerinde yapılan aramada örgütsel doküman ve dijital materyaller ele geçirildi. Gözaltına alınan 7 şüphelinin sorguları sürerken, Muğla Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin terörle mücadele kapsamında çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu