AsayişGündemManşet

KAÇAK HAKİM BODRUM’DA YAKALANDI

gözaltı15 Temmuz darbe girişimi sonrası HSYK tarafından açığa alınan ve daha sonra hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakim Necdet V. Bodrum’da yakalandı.

Yunan adalarına kaçmak için Bodrum’a geldiği tespit edilen Hakim Necdet V. Polis ekiplerince Yalıkavak Mahallesinde ele geçirildi.

Alanya Ağır Ceza Hakimi olarak görev yaptığı sürede geçmiş dönem belediye başkanına yönelik yolsuzluk soruşturmasını yürüten Hakim Necdet V. 2014 yılında Diyarbakır Hakimliğine tayin olmuştu. Kanlı darbe girişimi sonrası HSYK tarafından açığa alınan Hakim hakkında daha sonra yakalama kararı çıkarıldı.

Bir süredir FETÖ üyesi olduğu gerekçesi ile aranan kaçak hakim geçtiğimiz akşam saatlerinde polis ekipleri tarafından Yalıkavak Mahallesi’nde yakalandı. Yasa dışı yollarla Yunan adalarına geçiş yapmak üzere Bodrum’a geldiği öğrenilen Necdet V. gözaltı işlemlerinin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu