GündemManşetSpor

BODRUM CUP’DA 4.GÜN

Palmarina Bodrum Leros Yalikavak Etabi (4)Leros Adasındaki etaplarını tamamlayan Bodrum Cup katılımcıları Yalıkavak etabında ter döktü.

Yelkenlerini Yunanistan’ın Leros adasında iki gün boyunca dostluğa açan yelkenliler, yarışın dördüncü günü “Palmarina Bodrum, Leros – Yalıkavak” etabını tamamlamak için sabah saatlerinde limandan ayrılarak Leros’a veda etti.

Bu yıl 28. kez düzenlenen The Bodrum Cup Uluslararası Deniz Festivali ve Regatta, tüm heyecanıyla devam ediyor. Bodrum’un ilk ve tek en kapsamlı yelken yarışı ve deniz festivali The Bodrum Cup’ta yelkenliler, Leros açıklarından verilen start ile dördüncü yarış gününe adım attı. Yalıkavak’ta finiş yapacak olan tekneler, esen yeterli rüzgarda yelken basarak mücadele etti.

Palmarina Bodrum Leros – Yalıkavak Etabının ardından yelkenciler bu akşam saat 19.30’da Yalıkavak’taki Prolonge’de düzenlenecek kokteyle ve hemen ardından saat 21.00’de Palmarina Bodrum’da yapılacak olan hoş geldin partisine katılacak.  Mavi Yolculuk Mutfağı Yemek Yarışması Finali de aynı saatlerde gerçekleşecek.

The Bodrum Cup’ta yarış heyecanı, 22 Ekim Cumartesi günü Technogym Yalıkavak – Bodrum Etabının ardından ödül töreni ile son bulacak. Club Halikarnas’ta saat 20.00’de başlayacak olan regatta ödül töreni sonrasında ünlü sanatçı Sertab Erener, sevilen şarkılarını seslendirecek.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu