ÇevreGündemHayatManşet

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BARINAĞA ANLAMLI ZİYARET

minik ogrencilerden anlamli ziyaret (5)4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü sebebiyle minik öğrenciler, Bodrum Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.

Mavi Çizgi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencileri, Bodrum’un Torba Mahallesi’nde bulunan Bodrum Belediyesi’ne ait Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezi’ne yaptıkları ziyaret ile sahipsiz ve bakıma muhtaç durumdaki hayvan dostlarını yalnız bırakmadı.

Minik ziyaretçilerini ağırlayan bakım merkezinin yetkilileri, hayvan sevgisinin önemine dikkat çekerek sokak hayvanları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında öğrencilere ayrıntılı bilgiler verdi ve öğrencilerin merak ettikleri soruları cevapladı.
Sokak hayvanlarıyla bir süre vakit geçiren öğrenciler, sevip okşayıp onları elleriyle besleyerek dostluklarını gösterdi. Hayvan dostları için tedarik ettikleri mamaları da ziyaret sonunda yetkililere teslim etti.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeniyle yapılan ziyarette öğrencilere, öğretmenleri de eşlik etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu