EkonomiGündemManşetTurizm

TURİSTLER İÇİN HAVUZDA FLAYBOARD ŞOV

Bodrum-havuzda flayboard2016 Turizm sezonunun son günlerine yaklaşıldığı bugünlerde Bodrum’daki turist hareketliliği sürüyor.

Yerli ve yabancı müşterilerine farklı bir gün yaşatmak isteyen işletmeciler havuz etkinliklerine bir yenisini ekledi. Son dönemde sınıfında yarışlarda düzenlenen flyboard artık otel havuzlarında şov amaçlı kullanılıyor. Turistlerin yoğun ilgisini çeken flyboard gösterisinde adrenalin dolu dakikalar yaşanıyor.

Kaynar Mevkiinde bulunan beş yıldızlı bir otelin havuzunda düzenlenen flyboard şovu turistlerden tam not aldı. Ekim ayında müşterilerin ilgisinden otel işletmecileri de oldukça memnun. Rixos Premium Genel Müdürü Mehmet Tulunay, yapılan ilgi çekici şov ve müşteri ilgisi hakkında şunları söyledi:

“Bodrum’da yaz hala devam ediyor. Yerli ve yabancı pek çok misafirimiz var burada. İstedik ki bir Türkiye, dünya şampiyonuna yürüyen Türk bir sporcuya burada kendi şovunu sergilemesi için bir fırsat verelim. Misafirlerimiz ciddi anlamda etki gösterdiler. Herkes katılımcıydı. Hatta diğer yaptığı iventlere oranla çok daha fazla katılım vardı. Bu bizi çok sevindirdi. Şuan ayın 1’i, aslında normalde Ekim bir sonbahar ayıdır, hala tesisimizdeki doluluk ve misafirlerin ilgisi ve eğlence anlayışı yazı çağrıştıran bir gün. Turistler hala ciddi anlamda Türkiye’ye ve Bodrum’a geleye devam ediyorlar. Biz şuan mutluyuz.”

Katıldığı yarışmalarda dünya çapında derecelerde elde eden Ali Komşusu’nun kullandığı flyboarda binen turistler heyecan dolu bir gün geçiriyor. Flyboard’un turizme kazandırılması hakkında açıklamalarda bulunan Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Halikarnas Motor Sporları Kulübü Başkanı Faysal Şefkatlioğlu şöyle konuştu:

“Motor sporlarında yeri olan flyboardu artık turizme de kazandırdık. Otel havuzlarında da gerçekleştiriliyor bu şovlar ve gelen turistlerin çok ilgisini çekiyor. Heyecanlı gösteriler olduğu için turizme de büyük bir katkısı olduğunu düşünüyoruz. Bu bütün dünyada yapılan bir şey ama Türkiye’de yeni yeni başladı.”

Özellikle Arap ülkelerinde şovlar düzenleyen Flyboard sporcusu Ali Komşusu, son 3 yılda önemli başarılara imza attı. Havuzda yaptığı şovla izleyenleri kendisine hayran bırakan ve zaman zaman turistleri de yanına alarak birlikte hareketler yapan Komşusu şunları söyledi:

“Biz, Türk Jetsky Flayboard Takımı olarak bunu turistlere ve havuzlara taşıdık. Şuanda inanılmaz bir ilgi var havuzlarda yaptığımız şovlarla ilgili turistlerin inanılmaz bir ilgisi var.

Yapmış olduğumuz eğlenceyi kendi ülkelerinde de sosyal medyalarda paylaşıyorlar.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu