GündemMagazinManşetSpor

ÜNLÜLER YELKEN YARIŞLARINDA

Bodrum-faomus cupBodrum’da bu yıl 11’cisi düzenlenen Famous Cup yelken yarışları birbirinden ünlü isimlerin kıyasıya yarıştı.

Bu yıl 11’incisi düzenlenen Famous Cup Yelken yarışları 30 tekne yaklaşık 300 sporcu Ege denizine yelken açtı. Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red sponsorluğun da düzenlenen yarışlara Sanat, spor, siyaset ve cemiyet hayatından birçok isimin katıldı. Rüzgar ile birlikte açık denize yelken açan ünlü isimler arasından Yonca Evcimik, Mehmet Coşkundeniz, Koray Bilici, Billur Kalkavan, Ercan İnan gibi bir çok isim kıyasıya mücadele etti.

Yarışma öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü Şarkıcı Yonca Evcimik 8 yıldır yelken yarışlarına katıldığını ifade ederek “Ben  bu yıl ememkliliğimi istiyorum. İlkokul zamanlarından berri yelken sporuyla ilgileniyordum. 8 senedir bu yarışlara katılıyorum. Ben spor yapmayı zaten çok seviyorum. Her yıl arkadaşlarla burada toplanıp bu organizasyonda da yer alıyoruz” dedi.

Ünlü oyuncu Zeynep Beşerler ise çok güzel bir etkinlik olacağını söyleyerek “rüzgarın biraz düşmesini bekliyoruz. Her zaman ki gibi güzel bir etkinlik olacak. Bu yarışlarda 7 veya 8’inci yılım oldu. Bu yarışlarda çok eyleniyoruz ve spor yapıyoruz”ifadelerini kullandı

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu