GündemKültür SanatMagazinManşet

BİR GALADA BODRUM’DA YAPILDI

Bodrum-el değmemiş aşk-galası“El Değmemiş Aşk” filminin 4’üncü galası Bodrum’da yapıldı. Bodrum’da bir alışveriş merkezindeki açık hava sinemasında gerçekleştirilen galaya filmin yönetmeni ve başrol oyuncuları da katıldı.

Umut Kırca’nın yönettiği ve başrollerinde Emre Karayel, Ceren Moray, Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun oynadığı ve  eğlenceli aşk hikayesinin anlatıldığı BKM yapımı “El Değmemiş Aşk” filminin 4’üncü galası Bodrum’da yapıldı.

Galaya filmin yönetmeni Umut Kırca, oyuncular Emre Karayel, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Cem Kılıç ve Ümit Erdim de katıldı. Gösterim öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen film ekibi, oldukça eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi.

Filmin yönetmeni Umut Kırca  4’üncü galayı Bodrum’da yaptıklarını belirterek şöyle dedi;

“çok keyifliyiz, çok keyifli bir şey yaptığımıza inanıyoruz. İnşallah seyirciyi memnun ederiz. Filmle ilgili güzel duyumlar alıyoruz. Bizim için önemli olan seyircilerin beğenisi zaten.”

“El Değmemiş Aşk” filminde iki kadın arasında kalan bir adamı oynayan Emre Karayel ise şöyle konuştu:

“Açıkhava sinemasında olmak bence bu filmin yapısında da uyuyor, bu yüzden açıkhava sinemasında izlemek enteresan olacak. Filmde iki kadın arasında kalıyorum. İki kadın arasında kalmak gerçekten zor.”

Cem Kılıç ise “çok eğlenceli bir film oldu. Bayrama yakışır, bayram tadında bir film yaptık. Yaz aylarını bu filme harcadık, tatile gitmedik. Bir günlüğüne de Bodrum’a filmimizi izlemeye geldik.”

Röportaj sırasında gözü bir muhabirin pantalonuna takılan Ümit Erdim yaptığı espriyle herkesi kahkahaya boğdu. Erdim, muhabirin pantalonunu göstererek “Pantalonunu versene kızdan ayrılacağım” dedi. Filmde iki aşk arasında kalan Zafer karakterini canlandıran Emre Karayel de “İki kız arasında kalınca bu pantalonu giyeceğim” diyerek herkesi güldürdü.

Film gösteriminin öncesinde yönetmen  ve oyuncular filmin galasını izlemeye gelen seyircileri arkalarına alarak özçekim yaptı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu