GündemManşetSpor

KIRÇİÇEKLERİ’NİN SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Kırçiçeği Bodrum BasketKırçiçeği Bodrum Basket Şampiyon olarak yükseldiği Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi hazırlıklarını sürdürüyor.

Ağustos başında kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle birlikte antrenmanlarına başlayan ekip, Bornova Becker Spor’un organize ettiği hazırlık turnuvasına katıldı.

İzmir Bornova’da düzenlenen “Karar Ver Cup” turnuvasında, ilk gün Urla Belediye ile karşılaşan ve 55 – 37 kazanan Bodrum ekibi 2. gün Güre Spor ile oynadığı maçtan 73 – 59 mağlup ayrıldı. Kırçiçekleri turnuvanın son günü ev sahibi Becker ile karşılaştı ve son saniyesine kadar başa baş bir oyun sergiledi. Nefeslerin tutulduğu maç 66 – 63 Becker lehine sonuçlandı.

Kırçiçeği Bodrum Basket Baş Antrenörü Ömer Petorak hazırlık turnuvası ile ilgili şunları söyledi:

“3 haftalık ağır çalışma döneminin ardından çok faydalı bir turnuva geçirdik. İki önemli oyuncumuzun sakatlığına rağmen güzel maçlar oynadık. Eksiklerimizi gördük, rakiplerimizi tanıdık. Süper Lig Şampiyonu Fenerbahçe takımı ile 21 – 22 Eylül’de yapacağımız hazırlık maçları ile son durumumuzu görüp sezona tam manasıyla eksiksiz girmeyi planlıyoruz. Kadına şiddet ve çocuk gelinlere dikkat çekmek amacıyla bu yıl ikinci kez düzenlenen “Kara Ver Cup” organizasyonunu yapan Bornova Becker Spor Kulübü Başkanı Volkan Kebir’e, turnuva boyunca bizi en iyi şekilde ağırlayan İmerhan Otel ekibine ve Sayın Meryem Dilşad İpbaş’a kulübüm adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu