ÇevreGündemManşet

YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

gokcebel_asfaltlama (3)Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Yarımadasında gerçekleştirilen ve ihtiyaç dâhilinde belirlenen bölgelerde bir süredir devam eden yol düzenleme ve asfaltlama çalışmaları, Yalıkavak’ın çeşitli bölgelerinde sürüyor.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar, Gökçebel Mahallesi Ahmet Bilgiç Sokak’ta da devam ediyor.

Yapılan sıcak asfalt çalışmasında 1 km’lik yolda toplamda 375 ton sıcak asfalt kullanılıyor. Öncelikle yol zeminini asfalta uygun hale getiren ekipler, daha sonra sıcak asfalt dökme işlemine başladı. 1 km’lik yolun yarısının bitirildiği çalışmalar kapsamında sıcak asfalt çalışmasının bahsi geçen sokakta birkaç gün içinde bitirilmesi planlanıyor.

Bu nedenle belediye ekipleri, vatandaşların mağduriyetlerini de önlemek için planlamalar çerçevesinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Gerçekleştirilen çalışmalarda, Bodrum yarımadasının tamamında yaşanan yol problemlerine en kısa sürede çözüm getirilmesi hedefleniyor.

Yarımada genelindeki asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam edecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu