GündemManşetSpor

SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI BAŞLADI

bodrum-sokak basketboluGümbet dolgu alanında 34 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuva küçüklerlerin maçlarıyla başladı.

3.05 (ÜçSıfırBeş) Organizasyon tarafından organize edilen ve 01–05 Ağustos 2016 tarihleri arasında Gümbet dolgu alanında gerçekleştirilecek olan “Bodrum Sokak Basketbolu Turnuvası” spor ile sokağı bütünleştirirken, katılımcıların rekabet ruhlarını ortaya koyabilecekleri bir ortam oluşturmayı da amaçlıyor.

Basketbol antrenörü ve organizasyon sorumlusu Dağcan Dağ turnuva hakkında bilgiler vererek şöyle konuştu:

“Turnuvamız bugün itibari ile başladı. 34 takım mücadele edecek. Bu takımlardan 16 tanesi büyükler kategorisinde yarışacak geriye kalan 18 takım küçüklerden oluşuyor. Bütün katılımcılara şimdiden başarılar diliyoruz. Beş gün boyunca tm Bodrumluları buraya bekliyoruz.”

Turnuvanın sponsor ayağını yürüten Mehmet Kılınç ise hedeflerinin basketbolu daha da sevdirmek olduğunun altını çizerek şöyle konuştu:

“Bu işi önümüzdeki yıllarda daha büyüterek basketbolu insanlara daha çok sevdirmek ve daha eğlenceli hale getimek istiyoruz. Biz de Bodrumlu olduğumuz için Bodrum’a böyle bir katkımız olması bizim için mutluluk olur. Her geçen sene daha da büyüterek inşallah daha iyi şekilde devam edeceğiz. Saat 18:20 ile küçük takımların maçları başladı, 21:00’dan sonra büyüklerin maçı ile devam edecek.”

Günde yaklaşık 20 maçla başlayan turnuvada maçlar saat 23:00’a kadar sürecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu