EkonomiGündemManşet

YENİ HİZMET BİNASININ İLK BETONU ATILDI

BODTO-Temel atma töreniBodrum Ticaret Odası’nın Bitez Kavşağı yakınında yapımına başlanan yeni hizmet binasının ilk betonu düzenlenen törenle atıldı.

BODTO Yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve meslek komitelerinin de hazır bulunduğu beton atma töreninde butona BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, Meclis Başkanı İlhan Ersan ve işadamı Ahmet Karataş birlikte bastılar.

Tören öncesi konuşan BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, bugünün kendileri için çok mutlu bir gün olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Meclis  üyelerimiz, meslek komitelerimiz, yönetim kurulu olarak hep beraber odamızın küçük bir temel atma törenini yapıyoruz. Biliyorsunuz bir yıllık süreçten bu günlere geldik. Geçen sene bu zamanlar proje yarışmamız vardı, onu bitirdik. Daha sonra ihale aşamasına geçtik. Bugün de temel atma ve inşaatımıza başlama günümüz. Mutluyuz. Uzun bir uğraştan geldik ve Bodrum’un böyle bir odaya ihtiyacı vardı. Umarım kısa bir süre sonra da açılışını daha kapsamlı bir şekilde yaparız” diye konuştu.

BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan yeni hizmet binasının ticaret odasının fiziki bir yetersizliğinin kapatılması yönünde atılmış çok önemli bir adım olduğunun altını çizerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çok önemli uğraş verdik. Sağolsun Belediye başkanımız ve meclisimiz bize bu araziyi tahsis etti. Biz de uzun süren bir ihale sürecinden sonra inşaata başladık. Bu bizim çok ciddi bir eksikliğimizi, daha doğrusu Bodrum’un önemli bir eksikliğini kapatacak. Ben tüm Bodrum iş hayatına ve ticaret odasına bu yeni binamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Beton atma töreninde kurban kesimide yapıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu