GündemManşet

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER İFTARDA BULUŞTU

Muğla Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığı-BodrumMuğla Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanlığı tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Muğla Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ozan Albayrak’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Ülkücü İşçiler Derneği Ege Bölge Başkanı Mehmet Şahin Erdem, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP Muğla İl Ocak Başkanı Aşkın Yıldız, MHP Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Tosun, MHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediyesi MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, Misiad Muğla Şube Başkanı Derya Kürkçüoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Ülkücü İşçiler Derneği Ege Bölge Başkanı Mehmet Şahin Erdem şunları söyledi;

“Bu mübarek ramazan gününde Ülkücü Camiayı, Ülkücü İşçiler Derneğini ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni bir araya getiren Ülkücü İşçiler Derneği Muğla İl Başkanı arkadaşlarımıza ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu mübarek günün nişanesi olarak belirlediğimiz bu günde inşallah arkadaşlarımız iyi mücadelede bulunurlar ve sancağımızı dalgalandırırlar. Muğla’da turizm kanadında ve birçok meslek dallarında arkadaşlarımız faaliyet gösterecektir. Gerek Ülkü Ocakları gerekse de Milliyetçi Hareket Partisi’nin desteğiyle, birlikte çalışmasıyla bir noktaya varılacaktır. İnşallah Ramazan Bayramı’nda da birlikte olduklarını gösterecek bir tabloyu sergileyeceklerdir. Bundan sonraki çalışmalarımız Muğla ve İlçelerinde devam ettireceğiz. İnşallah Muğla halkı da bizim ne demek istediğimizi, onlar için ne yapmak istediğimizi anlayacaktır.”

Düzenledikleri iftar yemeğine katılan davetlilere teşekkür eden Muğla Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ozan Albayrak ise; “Muğla ilimizde Ülkücü İşçiler Derneği’nin açılmasından ve bu görevin bize verilmesinden dolayı ayrı bir şeref duyuyoruz.  Muğla’da işçi kardeşlerimizle çalışan bütün kardeşlerimizle beraber elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Burada da böyle bir iftar yemeği düzenledik. Yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi

Muğla Ülkücü İşçiler Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği sonrası derneğin kurulmasında emeği geçenlere plaket verildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu