GündemMagazinManşet

YENİ ALBÜMÜNÜN ADINI AÇIKLADI

Bodrum-Metin ŞentürkBodrum’da sahne alan şarkıcı Metin Şentürk yeni albümünün  bir ay sonra çıkacağının müjdesini verdi.

Cumhuriyet Caddesinde bir barda sahne alan Metin Şentürk sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yenil albüm müjdesini veren Şentürk  “Ben Bodrum’a hep gelip gidiyorum ve bundan çok mutluyum. Hem bu yaz bu mekanda çok fazla program yapacağız. Bu mekanda arabesk projesi yapıyoruz. Bodrum’a gelen herkes beni dinleyecek. Bir albüm yapıyorum. 1 ay sonra bitirmiş olacak. İnşallah sevenlerle yeni albümümü buluşturacağız. Şimdilik albümümün adı ‘karar ver’ olacak gibi. Herkes bir karar vermek zorunda kalacak yani. Albümle beraber klip çalışmamızda var. 2’si aynı anda çıkacak. İnşallah yine gecen seneki başarımızı yakalayıp, bu seneki şarkımız ‘Karar ver’ ile devam ettireceğiz” dedi.

Gazetecilerin sadece şarkılarınızı değil sizin esperilerinizi dinlemek için geliyor diyince Şentürk “onlardan fazla ücret alıyoruz” diyerek espri yaptı. Şentürk daha sonra sözlerine şöyle devam etti. “Güzel bir gece oluyor. Bir yerde sevgi ve samimiyet varsa herkes her şekilde mutlu oluyor. Bizde o var işte sevgi, samimiyet, doğallık, hiç bir şey yapmacık değil, yalan değil, hiç bir şey yanlış değil” ifadelerini kullandı.

Daha sonra sahneye çıkan Şentürk hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Şentürk yaptığı şakalarla da hayranlarını kahkahaya boğdu. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Şentürk unutulmaz arabesk şarkılarda seslendirdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu