GündemMagazinManşet

ÜNLÜ POPÇUNUN MEKANININ AÇILIŞINDA ŞOK!…

Bodrum-Hande Yener-Demet AkbağÜnlü pop sanatçısı Hande Yener’in , Yalıkavak’ta bulunan yeni işletmesinin açılışı sırasında zabıta ve polis ekipleri işletmeye baskın yaparak mekanı mühürledi. Neye uğradığını şaşıran Yener, baskının şaka olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı.

Ünlü sanatçı Demet Akbağ’ın yeni televizyon programı “Çok Aramızda” ekibinin yaptığı kamera şakası, beach club’ın açılış gecesine damgasını vurdu. Saat 19.00’da başlayan açılış gecesinde konuklar yavaş yavaş Sebastian’a giriş yapmaya başladığı sırada, kapıda yaklaşık 20 kişilik bir zabıta grubu ile emniyet görevlileri belirdi.

Mekanın işletmecisini  Dona Entertainment Group’un sahibi Serdar Kulaçoğlu kapıya çağıran zabıta amiri, “Mülkünüzü mühürlemek durumundayız. Çok sayıda şikayet var” diyerek elindeki tebligatı gösterdi. İşletmeci “Bana daha önce bilgi verilmedi” demesine rağmen zabıta mekanın mühürlenmesi konusunda ısrarcı oldu. Bu arada Hande Yener ise kapıya çıkmadı, gelişmeleri içeriden takip etti.

Şakadan habersiz olan gazeteciler ise ekibin ‘polis kameramanı’ rolü yapan şahıs tarafından zaman zaman tartaklanmaya maruz kaldı. 20 kişilik zabıta grubu daha sonra kulübün içine giriş yaptı. Konuklar neye uğradığını şaşırırken, kulübün arka kapısından içeri giren Demet Akbağ olaya bir anda açıklık getirdi. Hande Yener, olayın şokunu bir süre üzerinden atamazken, “Neyse ki beni kapıya kadar çıkarıp zabıtaya yalvarırken görüntüleyemediniz” diyerek ekibi bu başarılı kamera şakasından dolayı kutladı.

Sözde polis kameraları da yaşanılanları  görüntülerken kendini rolüne fazla kaptıran  polis üniformalı  ancak ayağında spor ayakkabısı bulunan bir kişi,  polis kamerası dışındakiler uzaklaşmasını  istedi.  Polis üniformalı kişilerde bu işi itekleyerek yaptı. Bu durum olayı geriden izleyen vatandaşların  gözünde polisin imajını  zedeleyen türde oldu.  Basın mensupları, rollerini kendini fazla kaptırıp polisçilik  oynamaya çalışanlara  karşı sakinliklerini korudu.

Gazetecilerin kamera şakası ile ilgili sorularını yanıtlayan Hande Yener, “Ben buranın marka yüzüyüm. Dolayısıyla teknik konularla ilgilenmiyorum. .Ama ortaklarıma da sonsuz güveniyorum. Biliyordum bir kusurları olmadığını. Onlar kapıda çözeceklerini söylediler. Sesn rahat ol dediler. Emindim bir şey çıkmayacağından. Ufak bir aksilik olduğunu düşündüm. Ama beni şakaladılar gerçekten. Neyse ki kapıda onlara yalvarır bir görüntü elde edemediler” dedi.

Güzel bir sezon açılışı olduğunu söyleyen Hande Yener, Sebastian Beach ile ilgili bu sezon güzel beklentileri olduğunu dile getirdi. Plajın yerini değiştirdiklerini belirten Yener, “Müzikle ilgili problemler yaşanıyordu. O yüzden bu sene buradayız” dedi. Çeşme’de de bir Sebastian açacaklarını söyleyen Yener, “Sebastian’ı bir dünya markası olarak büyütmeye çalışıyorum. Türkiye’den sonra Miami var. Görüşmelerim devam ediyor. İstanbul’da da bir kulüp düşünüyorum” diyerek Sebastian markasını dünyaya yayacağını duyurdu.

Sebastian Beach Club açılışı daha sonra keyifli müzikler eşliğinde gece geç saatlere kadar devam etti. Hayranları ve dostlarıyla sık sık selfie çektiren Hande Yener daha sonra şarkılarnı, kendi kulübünde konukları için seslendirdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu