GündemKültür SanatManşet

NADİDE GOLDŞTAYN RE/MAX PASHA ART BODRUM’DA

nadidedavetiyeonHer ay birbirinden değerli yeni bir sanatçı ve eserleri ile Bodrum’lu sanatseverleri buluşturan RE…/MAX Pasha Art Bodrum’un Eylül ayı sanatçısı sayın Nadide Goldştayn.

1982 yılında Rize’de doğan sanatçı, küçük yaşlardan beri resme tutku duymasında, anne ve babasının resim öğretmeni olmasının katkısının büyük olduğunu söylüyor.

İşletme ve Maliye Lisans eğitimlerini tamamlamış, halen Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı eğitimine devam etmekte olan Nadide Goldştayn evli ve bir çocuk annesidir ve RE/MAX dünyası içinde yer almaktadır.

Amsterdam’da Peter Dommers’tan resim eğitimi alan Goldştayn, Amerika’da Marco Aguidar, Bill Bayer, Cyntihia Knox gibi ressamlarla çalışma fırsatını yakalamıştır.

Nadide Goldştayn renkli sanat anlayışını soyut oluşumlarla resmeder. Modern tabloları, reçine tabakalarına kodlanmış hareketli bir resmin son sahnesidir. Tuvalinde parlak ve canlı renkler ağır basar.

2010 yılından itibaren ağırlık verdiği resim çalışmalarını İstanbul’daki atölyesinde sürdürmektedir.

15 Eylül Cuma günü saat 18.00 de bir kokteyl ile açılacak olan sergiye tüm Bodrumlu sanatseverler davetli.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu