AsayişEkonomiGündemManşetTurizm

TÜRSAB’DAN SEZON ÖNCESİ TOPLANTI

Bodrum-TÜRSAB ToplantıTurizm sezonunun yavaş yavaş canlanmaya başladığı bu günlerde, Türkiye Seyahet Acenleri Birliği (TÜRSAB) Bölgesel Yürüme Kurulu Başkanlığı üyelerin sorunlarınında dinlendiği bir toplantı düzenledi.

Ortakent-Yahşi Mahallesindeki TÜRSAB Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, İlçe Turizm Müdürü Özcan Cambaz, Bodrum  İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amiri Komiser Fevzi Söztutar, Turgutreis Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Ufuk Keleş, Bodrum Vergi Daire Müdür Yardımcısı ile TÜRSAB üyeleri katıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan TÜRSAB Bölgesel Yürüme Kurulu Başkanı Sevinç Gökbel, sorunlarla başlayan sezonda, mevcut sorunları bölgedeki yetkililerle paylaşmak ve bilgi alabilmek için bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti.

Üyelerin ve sektör paydaşlarının bir araya geldiği toplantıda, videokonferans yoluyla İstanbul’da bulunan TÜRSAB Hukuk Müşaviri Şükran Tezer ve avukatlara bağlanıldı. Yaşadıkları sorunlara hukuk açısından çözüm arayan taşımacılar sorularına cevap aradı.

Toplantıda konuşan Turgutreis Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Ufuk Keleş, öncelikli konularının güvenlik olduğunu ve sektör temsilcileri ile ortak paydada sorunları aşabileceklerini söyledi.

Korsan taşımacılağa karşı sürekli çalışma içinde olduklarını ifade eden Trafik Büro Amiri Komiser Fevzi Söztutar ise ellerinden gelen desteği daha önce verdiklerini ve her zamanda vereceklerini söyledi.

Karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulan toplantıda yaşanan ve yaşanması muhtemel sorunlar tartışıldı.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu