ÇevreGündemManşet

BARINAKTAKİ TEKNELER ARTIK DAHA GÜVENDE

YUZER-ISKELE (3)Yalıkavak Su Ürünleri Kooperatifi tarafından, Yalıkavak Balıkçı Barınağı’nda demirleyen balıkçı teknelerinin şiddetli fırtına ve rüzgar nedeniyle yükselen dalgalardan etkilenmemesi için yüzer iskele yapıldı.

Barınak girişine konulan yüzer iskele, dalgakıran görevi görmesi açısından tekne sahibi balıkçılar için büyük önem taşıyor.

Yüzer iskelenin ayrıca balıkçıların ağlarını da hazırlayabilecekleri güzel bir ortam sunduğunu belirten Yalıkavak Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Fedayi Bozkurt yaptığı açıklamada, “Balıkçı arkadaşlarımızın en iyi şartlarda işlerini yapabilmeleri ve onları rahat ettirebilmek için yönetimimle birlikte çalışmalarımızı özverili bir şekilde yürütüyoruz. Yapacak olduğumuz tüm çalışma ve projelerimizde mutlaka balıkçı arkadaşlarımızın da fikirlerini, düşüncelerini alıyoruz. Tüm çalışmalarımızı onların rızası ile el birliğiyle hayata geçiriyoruz” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu