GündemManşetSpor

BODRUMSPOR PLAY-OFF ÖNCESİ OFSPOR’U KONUK EDİYOR

bodrumspor_of (1)Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, play-off maçları öncesi Ofspor A.Ş.’yi konuk edecek.
3. Lige çıktığı birinci yıldan zirveyi zorlayarak play-off oynamaya hak kazanan B.B. Bodrumspor, bu hafta muhtemel play-off rakiplerinden Ofspor A.Ş.’yi konuk edecek. B.B. Bodrumspor, grupta Cumartesi günü oynanacak maçların ardından kesinleşecek play-off rakibiyle ilk maçı 5 Mayıs Pazartesi, ikinci maç ise 9 Mayıs  Perşembe günü oynanacak.
Cumartesi günü Bodrum İlçe Stadı’nda 15:30’da başlayacak Ofspor A.Ş. maçı hazırlıklarını hafta boyunca sürdüren B.B. Bodrumspor’da Mümin dışında eksik oyuncu bulunmuyor.
BODRUM YEŞİL BEYAZ OLACAK
B.B. Bodrumspor’un 3. Ligde ilk yıldan tüm Bodrumluları gururlandıran bir başarı yakaladığını belirten kulüp başkanı Rıza Karakaya, play-off maçları öncesi son maça çıkacaklarını belirterek şunları söyledi;
“Play off öncesi bir hazırlık müsabakası gibi olacak çünkü Of’ta Bodrum’da play-off’u garantiledi. Bizim play-off ‘ta ki muhtemel rakiplerimiz Of, Adliye veya Diyarbakır ama Of ile eşleşme olasılığımız daha yüksek gözüküyor bu yüzden play-off öncesi bir hazırlık maçı gibi gözüküyor. Her şey den önce bu son müsabakayla birlikte biz Bodrumsporlular olarak bir harekete geçiyoruz. Bodrum’un her yerini Bodrumspor bayraklarıyla donatıyoruz. Bodrumspor’a başarılar dilemek isteyen işletmeler olabilir, işadamları olabilir, dernekler olabilir, odalar olabilir, bu bayrakları her yere asarak birlik ve beraberliğimiz göstererek, şu 10 gün içinde iki tane play-off maçı oynayacağız, arkasından da final maçı oynayacağız Allah’ın izniyle. Zaten bu çocuklar bizi hiç mahcup etmediler. Biz bu kupayı alarak Bodrum’a döneceğiz ve ben artık Bodrumspor taraftarının Bodrum sokaklarını yeşil beyaz renklerle donatmasını istiyorum. Bodrum halkına yeniden çağrı yapıyorum; Bodrumspor’un play-off’ta olduğunu, bu çocuklara güvendiğimizi, bunu Bodrum halkının da göstermesini istiyorum. Allah’ın izniyle bu takım onları sevindirerek, yine gerekeni yapacak”.
Bodrum Belediyesi Bodrumspor teknik direktörü Cem Cambaz’da sezonun sonuna geldiklerini belirterek şunları söyledi;
“ Öncelikle bütün sezon boyunca takımımız gerçekten iyi mücadele etti, saygı duyulan bir oyun oynadı. Bildiğiniz gibi bu hafta Ofspor ile son maçımızı oynayacağız. Of maçı bizim için gerçekten önemli çünkü statü ve konum gereği, ligi kaçıncı bitireceğimizi belirleyecek önemli bir maç. Bizim hedefimiz ilk yılımızda Bodrum’a yeni heyecanlar yaratıp, play-off oynanmasıdır. Bununla da yetinmeyip daha ileriye gidip, daha iyilerini yapmak için elimizden gelen mücadeleyi sahada sergileyeceğiz. Buradan bütün sezon boyunca bizleri destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Asıl bundan sonra iş başlıyor. Desteklerini biraz daha çoğaltsınlar.”
KARADENİZLİLERDEN BAKLAVA İKRAMI
B.B. Bodrumspor’un antrenmanını ziyaret eden Bodrum Yarımada Karadenizliler Derneği üyeleri de, takımın antrenmanını izledikten sonra, antrenman sonrası futbolcular ile birlikte teknik heyete baklava ikram ettiler. Play-off maçları öncesi futbolculara baklava ikram ederek Ofspor maçı öncesi futbolculara başarılar dileyen Karadenizliler, “İnsanın doğduğu yer değil, doyduğu yer memleketidir, ikisi de bizim takımımız ama öncelik Bodrumspor” dediler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu