GündemKültür SanatMagazinManşet

PEDESA’DA KORKU FİLMİ ÇEKİLECEK

Bodrum-Yapımcı ve yönetmen Serkant Yaşar KutlubayYapımcı ve yönetmen Serkant Yaşar Kutlubay geçtiğimiz yıllarda Bodrum’da çektiği, Bodrum Bodrum ( Abazalar Bodrum’da) ve Habis filmlerinin ardından yeni bir film çekimi için yeniden Bodrum’da.

Bodrum’da çalışmalarını sürdüren ve bu hafta Pedesa Antik Kentinde film çekimlerine başlayacaklarını ifade eden Yönetmen Serkant Yaşar Kutlubay Kent Haber’e özel açıklamalarda bulundu.

Bodrum’da üçüncü filmini çekeceğini ve Bodrum’da çalışmaktan çok mutlu olduğunu belirten Kutlubay, korku türündeki yeni filmi için şunları söyledi:
“Bu sefer bir korku filmi için geldik. Senik (Şeytana hizmet eden ve 7 büyük cin padişahında biri) adlı korku filmi çekeceğiz. Filmin yarısı Pedesa’da geçiyor. Pedesa Antik Kentinide tanıtmış olacağız. İblislerle alakalı değişik bir korku filmi olacak. Üç tane kız arkadaşın şaka olrak başlattığı bir ayin bir anda başlarına bela oluyor. Ayinde, ruh yeyici bir iblisi dünyaya getiriyorlar ve bu üç kızın iblisle verdiği mücadeleyi konu alıyor. 2 bin yıl önce gömülen bir kitap bunların hayatını kurtaracak” dedi.

Senik isimli filmin kadrosunun çok güçlü olduğunu ifade eden Kutlubay, heyecanlı ve full aksiyon dolu bir film olacağını ifade eden Yapımcı ve yönetmen Kutlubay, bu filmin ardından ikisi korku üç film daha çekeceğini açıkladı.

Son dönemlerde, gelişen teknoloji ile birlikte korku filmlerindeki görselliğin kalitesinin arttığını söyleyen Serkant Yaşar Kutlubay, önceden görsel efektlerde sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Diğer çektiği filmlerin vizyon hazırlıklarının devam ettiğini belirten Kutlubay Habis isimli filminin kurgu işlemleri aşamasında olduğunu dile getirdi.

Yılda dört film çektiğini bu nedenle dikkatleri üzerine çektiğini ancak durmadan çalışmalarına devam edeceğini ve 2016 yılı içinde çekeceği dört filmle yılı kapatmayı hedeflediğini söyledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu