GündemManşet

AK PARTİDEN KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ

AK PARTİ BODRUM KUTLU DOĞUM HAFTASI (5)Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Kutlu Doğum Haftası nedeniyle mevlit okutup, lokma dağıttı.

Tepecik Camiinde ikindi namazının ardından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle mevlit okutuldu. Mevlidin ardından Ak Parti Bodrum İlçe teşkilatı tarafından vatandaşlara lokma dağıtıldı.

Tepecik Camisi önünde düzenlene etkinlikte Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp lokma tezgahının başına geçerek vatandaşlara lokma ikram etti. Tatil için Bodrum’a gelen turistlere, parti yöneticileri Kutlu doğum haftasının Müslümanlar için önemli bir gün olduğunu anlattı. Lokma dağıtımında Başkan Demiralp vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Lokma Dağıtımının yanı sıra Bodrum Ak Parti Kadın Kollarının kurduğu “Azerbaycan’a Destek Ol” imza kampanyası da ilgi gördü. Azerbaycan’a destek için imza kampanyası düzenleyen Kadın kollarına Başkan Demiralp’te imza atarak destek oldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu