REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

idem

AK PARTİLİ GENÇLER FİDAN DİKTİ

bodrum time
AK PARTİLİ GENÇLER FİDAN DİKTİ
76
28 Mart 2016 - 15:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Gençlik KollarıAk Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Gençlik Kollarının düznlediği etkinlik kapsamında fidan dikimi gerçekleştirildi.

Mumcular Mahallesinde gerçekleştirilen fidan dikimine, Ak Parti Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Musa Orman ile üyelerin yanı sıra İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp ve Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan katıldı.

Yanan Alanların Rehabilitasyonu ve Yangına Dirençli Ormanlar Tesisi Projeleri(YARDOP) kapsamında belirlenen alan yaklaşık 100 adet fidan dikiminin yapıldığı etkinlikte konuşan Muhammed Musa Orman şunları söyledi:
“Birkez daha Akparti teşkilatının bozucu degil yapıcı bir teşkilatlanmaya sahip oldugunu gösterdik. Yüce Allah yarattığı her şeyi insanoğlu için yaratmış, onun hizmetine vermiştir. İşte, insanların istifadesine sunulan unsurlardan biri de ağaç, daha genel bir ifadeyle yeşilliktir. Bu itibarla, küçük çaplı bir çalışma gerçekleştirdik. Ormanların, odun hammaddesi ve oksijen üretimi, havanın toz ve diğer kirleticilerden temizlenmesi, toprağın oluşumu ve korunması, dinlenme–sağlık gibi açılardan pek çok faydası olduğunu biliyoruz. Ormanlarımızı korumak ve geliştirmek için hep birlikte çalışmalayız” dedi.

Hep birlikte fidanların toprakla buluşturulmasının ardından ülkemizin herköşesinde sehit olan güvenlik güçlerimize yaşamını yitiren yurttaşlara dualar edildikten sonra etkinlik sonlandırıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT