GündemManşetSpor

SALON HOKEYİ 2. LİGE YÜKSELME MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Hokey Bodrum (8)Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 2015 – 2016 Sezonu Salon Hokeyi 2. Lige Yükselme Müsabakaları sona erdi. Üç gün boyunca kıyasıya rekabet eden sporculardan kupaya uzanan taraf, Diyarbakır Peyas Spor Kulübü oldu.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 12 takımın katıldığı müsabakalar kıran kırana geçti.  Üç gün süren maçların ardından dereceye giren takımlara ve sporculara önceki gün ödülleri verildi. 2. lige yükselme maçlarının şampiyonu Diyarbakır  temsilcisi Peyas Spor Kulübü’ne ödülünü Bodrum Belediye Başkan Vekili Funda Akçalı verdi. İkinci olan Malatya temsilcisi Kurhan Spor Kulübü’ne de ödülünü Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Top, üçüncü olan Ordu temsilcisi Fatsa Denizcilik Spor Kulübü’ne ödülünü ise Bodrum Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu verdi. Maç bitiminde sporcular hatıra ‘selfie’si çekerek bu keyifli ve heyecanlı anları ölümsüzleştirdiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu