GündemKültür SanatManşet

BODFAD AYŞGÜL’Ü UNUTMADI

BODFAD-Ayşegül Kaygun2013 yılında yakalandığı kanser hastalığından kurtulamayarak hayata veda eden fotoğraf sanatçısı Ayşegül Kaygun anısına bir fotoğraf sergisi açıldı.

Uzun yıllar kurucu başkanlığını yaptığı Bodrum Fotoğraf Amatörleri Derneği (BODFAD) tarafından OASİS Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezinde açılan sergide, dernek üyesi 29 sanatçının 39 fotoğrafının dışında, Ayşegül Kaygun’a ait bir fotoğrafta sanatseverlerle buluşuyor.

‘Ayşegül Kaygun’a Adanmış Fotoğraflar’ adıyla OASİS Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezindeki Sümbül sokakta açılan sergi büyük ilgi gördü.

BODFAD Başkanı Ünal Özfuçucu Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“2013 yılında bugün, 19 Şubat’ta kaybettiğimiz, derneğimizin yönetim kurulu başkanı Ayşegül Kaygun’u anmak için ilk yıl onun fotoğraflarından oluşan bir sergi açmıştık. Son iki yılda, bizim üyelerimizin ona adadığı fotoğraflarını ve her zaman içimizde olduğu içinde Ayşegül’ün bir fotoğrafıyla sergimizi açtık. Geleneksel hale geldi. Her 19 Şubat’ta aynı mekanda bu sergiyi tekrar ediyoruz. Her yıl kalitemiz de yükselliyor o yüzden de çok memnunuz.” dedi.

Ayşegül Kaygun’a Adanmış Fotoğraflar sergisi, 29 Şubat 2016 tarihine kadar fotoğrafseverlerin beğenisinde olacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu