GündemKültür SanatMagazinManşet

BODRUMLU GENÇLER DİZİ ÇEKİYOR

bodrumlu_gencler_dizi_cekiyor (4)Bodrum’da yaşayan bir grup genç ‘Süzer Kahraman’ adında sosyal medyada yayınlanacak bir dizi çekiyor.

En az 10 bölümden oluşacak dizinin çekimleri için Bodrum’un tarihi yerleri başta olmak üzere bir çok mekanda çekimleri sürdüren ekip, projeyi, ilk olarak kendilerine kışın bir uğraş ve Bodrum’u farklı bir şekilde tanıtmak olarak belirttiler. ‘Süzer Kahraman’ isimli dizinin senaristi Mustafa Şahin asıl amaçlarının eğlenmek olduğunu belirterek şunları söyledi;
“ Biraz da Bodrum’u tanıtmak amaçlı absürt bir komedi olacak. Süper kahraman olmak isteyen bir çocuğu anlatacağız. Tabi ki öyle bir Dünya olmayacağının o da farkında. Onun başına gelen biraz absürt, biraz dramatik, olayları anlatacağız. Amacımız biraz eğlenmek, biraz Bodrum’u tanıtmak, işte kültür sanat olsun, bize de renk olsun, amacımız bu”

Dizi projesinin yönetmeni Sefa Gümüşkanat ise, projelerinde çok güçlü bir kadroyla çalıştıklarını belirterek şunları söyledi;
“ Başrol oyuncumuz Mustafa Canyurt zaten tecrübeli bir oyuncu. Kendisi hali hazırda birkaç projede yer almakta. Senaristimiz Mustafa Şahin zaten güzel projelerde imzası olan bir arkadaşımız. Bende acizane yönetmen koltuğunda, güzel bir proje olacağına inanıyoruz. Eğleniyoruz aynı zamanda, aynı zamanda Bodrum’u tanıtıyoruz. Güzel kitlelere ulaşacağına inanıyoruz ama sonuç olarak ta iyi bir yerlerde görmek istediğimize eminiz bu çalışmayı. Amaç para kazanmak değil. Amaç tamamen eğlenmek, amaç Bodrum’da tamamen farklı bir oluşumun bulunmasını sağlamak”

Dizinin, bir inşaatta genç bir kıza taciz olayının anlatıldığı sahnesinin çekiminde ise, mahallede bulunan çocuklar ve bölgede ki inşaatlarda çalışan işçilerde dizi ekibini meraklı gözlerle izlerlerken, dizinin tamamı boyunca yaklaşık 40 kişinin görev alacağı belirtildi.

‘Süzer Kahraman’ın yakın bir zamanda sosyal medyada ilk bölümünün yayınlanacağını belirten ekip, dizilerini izlemek isteyenlerinin Youtube’da seyirbaz, Facebook’ta da yine Seyirbaz sayfasını takip etmelerinin yeterli olacağını söylediler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu