GündemMagazinManşet

EFSANELER BODRUM’DAYDI…

Bodrum-Seyyal TanerTürk pop – rock müziğin iki efsanesi Bodrum Mandalin Bar’da aynı sahnedeydi!…
Bodrum Mandalin’de konser veren Seyyal Taner, rock klasiklerini seslendirdi . Kurtalan Ekspres’in soundu eşliğinde hayranlarıyla buluşan Seyyal Taner, seslendirdiği şarkılarla Bodrum gecelerinde unutulmaz an’lar yaşattı…  Sahneye  Barış  Manço’nun Sarı çizmeli Mehmet ağa eseri ile çıkan Taner; “Bodrum’da olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum;  burası  benim ikinci memleketim ve Yarımadayı çok seviyorum. Bu gece Mandalinde Kurtalan Ekspresle sahne almanın mutluluğunu sizlere kelimelerle  anlatamam. Bodrum gecemizden sonra İstanbul’da da bir çok programda Ekspres ile sahne alacağız” dedi.
İKİ MİHENK TAŞI MANDALİN’DE
Mandalin bar’da seyircilerine seslenen Taner;  “Hepinizi çok güzel görüyorum buradan, bu konserin çok güzel başlayıp çok güzel biteceğine de inanıyorum. Sizler ayrı ayrı güzel görünüyorsunuz, hepinizi çok çok seviyorum diyerek konserini sürdürdü.  Mandalin Bar işletmecisi Atilla Serttaş;  “Onun için sahneye ilk çıktığında “Sahnelere bir panter düştü” demişlerdi. Türk pop-rock müziğinin efsane şarkıcısı Seyyal Taner her zaman rock’a yakın durmuş bir isimdi . Türk pop ve rock müziğinin bu iki mihenk taşı Bodrum Mandalin  sahnesinde bu gece nihayet buluştu” dedi…
BODRUM GECELERİNDE TEKRAR BULUŞMAK İSTİYORLAR…
Seyyal Taner; “ Bu şarkıların hepsinin bir derdi var ve onları söylemek istedim. Bazı şarkılarımı Kurtalan Ekspres’in yorumuylarıyla Bodrum’da sizlerle paylaştım. Kaliteli Müzik yaptığımız için çok mutluyuz.  Allah herkese sevdiği işi yapmayı nasip etsin. Ben sevdiğim işi yaptım,  hep mutlu oldum başarı da beraberinde geldi.  Yine böylesi güzel Bodrum gecelerinde buluşmayı ümid ediyorum dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu