ManşetSiyaset

Işın; ”Tüm Muhtar Adaylarımıza Eşit Mesafedeyiz”

CHP'den Açıklama

 

CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu üyeleri yaklaşan Mahalli İdareler seçimleri öncesi Oluşabilecek söylentilerin önüne geçmek ve yapılacak olan muhtarlık seçimleri öncesinde muhtar adaylarına parti olarak eşit mesafede durulduğunu belirtmek için ortak bir karar aldı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, partili partisiz tüm Bodrum’da yaşayıp muhtar adayı olan vatandaşlara başarılar dileyerek,”09.01.2024 tarihinde aldığımız 150 sayılı yönetim kurulu kararıyla Bodrum İlçe Yönetim Kurulu olarak, 2024 Mahalli Seçimlerde Muhtarlık Seçimlerine müdahil olmama ve bütün adaylara eşit mesafede durma kararı almış bulunmaktayız. Bodrum’un her bir köşesine hizmet etme sorumluluğunu taşıyan tüm muhtar adaylarına başarılar diliyor, ilçemizin daha da güzel yarınlara ilerlemesi için birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu