GündemManşetSiyaset

Belediye Başkan adayı Mandelinci’ye Destek

Eski Büşkanlardan Ziyaret

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci ile bir araya gelen önceki dönem Bodrum’a hizmet etmiş isimler “destek” mesajı verdi.

Bodrum’da önceki dönem belediye başkanlığı, CHP ilçe başkanlığı ve meclis üyeliği görevlerinde bulunan önemli isimler, Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci’nin seçim ofisini ziyaret etti. Tamer Mandelinci ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın’la bir araya gelen önceki dönemlerde görev almış Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Ülküm, önceki dönem İl Genel Meclisi Başkanı ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Zeki Köylü, yine önceki dönem CHP Bodrum İlçe Başkanları Rezzan Karahan, Erhan Topanoğlu, Dr.Kerim Cangır, İsmail Sever, Duran Öztürk, Okan Özsu, Halil Karahan, İl Genel Meclisi üyesi Cesur Öncel ile belediye başkan aday adaylarından Murat Özyaba destek mesajı verdi, seçim çalışmalarına her türlü katkı vermeye hazır olduklarını belirtti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu