AsayişManşetVideo Galeri

Jandarmadan Operasyon

45 Şahsa İşlem Yapıldı

 

Muğla İl Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar sonucu, Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren İnşaat Müteahhitleri ve Ustaları Derneğinde kumar oynatıldığının bilgisinin alınması üzerine 27 Ocak 2024 günü icra edilen adli arama; (1) adet elektrik prize takılı tombala makinesi, (180) adet pinpon topu , (150) adet tombala kartı, (1) adet numara levhası, (2) adet haberleşme için el telsizi, (1) adet gözetlemek için kamera, çok miktarda tombala pulu, (5) Gr metamfetamin cinsi uyuşturucu madde, (1) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı, (10750) TL suçtan elde edildiği tespit edilen para ele geçirilmiştir.

Kumar oynadığı tespit edilen (45) şahsa toplam (289.125) TL idari yaptırım uygulanmış olup kumar oynanmasına yer ve imkan sağlayan (10) şüpheli şahıs ile uyuşturucu madde bulunduran (1) şüpheli hakkında adli işlemleri başlanılmıştır.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu