ManşetSiyaset

Milletvekilleri Otgöz ve Mete’den Müjdeler

Muğla-Denizli-Marmaris Kavşağına Yeni Proje Hazırlanıyor

 

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yakup Otgöz ve Kadem Mete Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Abdulkadir URALOĞLU ile görüştü. Görüşmeye Ortaca Belediye Başkan Yardımcısı Ferruh Atabey de katıldı.

Görüşmede Muğla’ya ve ilçelere yapılacak yatırımlar ele alındı.

Kavşak düzenlemesi için çalışmalar başlatılıyor.

Özellikle turizm sezonunda önemli bir sorun olan “Muğla-Denizli-Marmaris Farklı Seviyeli Kavşak” düzenlemesi için yeni proje hazırlanması görüşüldü.

Seydikemer – Kalkan,    Seydikemer – Söğüt bölünmüş yol çalışması ve Karabel Tüneli İnşaatı hızlandırılıyor.

Görüşmede; Seydikemer-Kalkan yolu ile Seydikemer – Söğüt bölünmüş yol çalışmasının  ve Karabel Tüneli İnşaatının  hızlandırılması değerlendirildi.

Yatağan Devlet Hastanesi mevkiinde yonca kavşak yapılması,

Ortaca’da  1.180 metre uzunluğunda, 17 metre genişliğindeki İstiklal Caddesinin sıcak asfalt kaplanması,    Ortaca Devlet Hastanesi kavşağının düzenlenmesi konuları görüşüldü.

Sayın Bakanımız taleplerimiz için çalışma yapacaklarını ifade etti.

Ulaştırma Bakanımıza Muğla’mıza destekleri için teşekkür ediyoruz.

Ayrıca; Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile de görüşen AK Parti Muğla Milletvekilleri Otgöz ve Mete Muğla’ya yapılacak yatırımların takipçisi olacaklarını kaydetti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu