ManşetSpor

5. Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali Başlıyor!

19-22 Ekim tarihleri arasında on-line olarak gerçekleştirilecek

 

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali 19-22 Ekim tarihleri arasında on-line olarak gerçekleştirilecek. Her sene olduğu gibi bu yıl da Türkiye’den ve farklı ülkelerden çok değerli hocalara ve konuklara ev sahipliği yapacak olan festival, Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle çevrimiçi yapılıyor. Etkinliklere katılım ise herkese açık ve ücretsiz.

Zeynep Casalini’nin “Neden Vegan?” ve Meltem Kurtsan’ın ise “Bodrum Mandalinası ile Aromaterapi” başlıklı çalışmalarıyla yer alacakları festivalde, ABD, Kanada, Hindistan, Hollanda’dan, ülkemizden değerli hocalar, yoga ve sağlıklı yaşam pratiklerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Bodrum’un eşsiz doğası ve sonbaharın dinginliği eşliğinde pozitif enerjiyi, sevgiyi, huzuru ve sağlığı birlikte hissetmeye ve deneyimlemeye olanak sağlayan festivalde etkinlik merkezi TRAFO / Hakan Aykan Kültür Merkezi olacak. Festivale katılmak isteyenler ise “Bodrum Yoga Fest” YouTube kanalından etkinlikleri canlı olarak takip edebilecek ve 884 4008 3985 toplantı numarası ve bodrumyoga şifresiyle Zoom üzerinden etkinliklere erişim sağlayabilecekler.

Festivalin yaratıcısı Menekşe Karaman, kendisinin de çalışmalarıyla festivalde yer alacağını ifade ederek “Küresel olarak hâlâ etkisi altında olduğumuz pandeminin, bize kazanımlarımdan biri gerek fiziksel gerekse zihinsel sağlığın değerini çok daha iyi anlamamız oldu. Bu mantıktan yola çıkarak 5 sene önce başladığımız bu yolculuk, bugün birçok kişiye ulaşıp, ilham veriyor. Festivalimiz, ülkemizden ve dünyadan en ilham verici hocalar tarafından yapacağımız çevrimiçi etkinliklerle, her sene olduğu gibi bu sene de katılımcılarımıza yeni bir farkındalık yolculuğu yaşatacak.” dedi.

Farklı yoga pratiklerini deneyimlemek, sağlıklı yaşamla ilgili yeni ve faydalı bilgilere erişmek isteyen herkes için önemli ve ulaşılabilir bir fırsat sunan Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali, tüm katılımcılarına keyifli ve zenginleştirici bir deneyim vaat ediyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu