HayatManşet

Başkan Aras Yumurtaş ve Çukurgöl’de Halkı Dinledi

Su Sorunu Çeken Kümeevlerine Başkan El Attı

 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Aras son olarak, Çiftlik Mahalle Muhtarı Halil Köse ile birlikte mahalleye bağlı Çukurgöl ve Yumurtaş Küme Evleri Mevkii’nde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

Bölge sakinleri tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Ahmet Aras vatandaşları tek tek dinleyerek Bodrum Belediyesi yetkinde olan sorunlar için ilgili birim müdürlerine aksaklıkların bir an önce giderilmesi talimatını verdi.

Çukurgöl ve Yumurtaş Küme Evleri sakinlerinin en öncelikli sorunu olan su sıkıntısı için ise Başkan Aras, vatandaşların yaşadığı mağduriyetin bir an önce giderilebilmesi için yetkililerle iletişime geçti. Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ) yetkilileri ile görüşen Başkan Aras, bölgede yaşanan su sıkıntısının kalcı çözüme kavuşması için mevcut su hatları ile depo sisteminin yenileneceği bilgisini vatandaşlara iletti.

Bodrum Belediyesi’nin Muğla Büyükşehir Belediyesi ile birlikte halkın hizmetinde olduğunu ifade eden Başkan Aras yaklaşık iki saat bölgede incelemelerde bulundu. Bölge halkı ise Başkan Aras’ın  ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
slot siteleri bahis siteleri hacklink